FEAR OF DENTISTS IN POLAND IS A THING OF THE PAST!

In the business news section of the Dental Tribune, an article on our Polish partners from Warsaw, Dental Holding on the new Simpler laser.

View the article!

Strach przed dentystą należy do przeszłości

by Dental Tribune

Zastosowanie lasera w stomatologii oznacza mniejszy ból dla pacjenta, krótszy czas leczenia i niezwykłe efekty – korzyści zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy.

W porównaniu do tradycyjnych metod leczenia, laseroterapia ma wiele zastosowań w codziennej pracy i niezwykłe zalety: zabiegi są mniej inwazyjne i prawie bezbolesne, dzięki temu znieczulenie nie zawsze jest niezbędne, ponadto efekt hemostazy i działanie bakteriobójcze minimalizują krwawienie i przyspieszają gojenie. Dodatkowo brak hałasu i drgań urządzenia sprawiają, że wizyta u dentysty stanie się dla pacjentów dużo przyjemniejsza.

Firma DentalHolding z Warszawy ma w swojej ofercie nową linię niedrogich urządzeń do laseroterapii: Doctor Smile SIMPLER – laser diodowy oraz wszechstronny PLUSER – laser erbowy, do zastosowania w stomatologii i dermatologii. Obydwa lasery są już dostępne na polskim rynku, znalazły też pierwszych nabywców w Trójmieście.

Lasery firmy Doctor Smile są precyzyjne, bezpieczne i wydajne, ponadto w pełni respektują tkanki jamy ustnej. Mogą być stosowane w leczeniu patologii przyzębia, a także do usuwania próchnicy, znoszenia nadwrażliwości, wybielania i podczas zabiegów chirurgicznych.

Wykonane we Włoszech przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, teraz są dostępne w specjalnej cenie. Więcej informacji na: www.doctor-smile.com